Ben de bu partinin başına gelirse hepsine Dokunma Dolayısıyla Adalet ve Kalkınma Partisi Cumhuriyet Halk Partisi Türkiye'deki yapılanmayı süreci ve hatta Artık yavaş yavaş cumhuriyetin temel ilkelerinden suratlı uzaklaşma süreci yavaş yavaş yürürken bir anda hızlanmasını Yani 16 Nisan referandumdan sonra bir anda hızlanmasını bertaraf edecek seçim süreçlerinde de bunu görmüştüm zaten biliyorsunuz 31 Mart seçimlerinde hatırlayın yani Adalet ve Kalkınma Partisi sandıkta seçimi kaybetme Instagram uygulaması seçimin yenilenme süreci yani burada kastedilen şu Adalet ve Kalkınma Partisi sonuna kadar demokratik

sistemle sandıkda ve hukuk alanı içerisinde bir seçimle iktidardan gitmemek için Devletin bütün bölümleri muhalefetin imkânlarıyla iktidara gelme çabasında erken sadece hükümet değil seçimi kaybetmesi muhalefet başında olan Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun başarı çizgisi yani düşünebilecek ifadeler yok orada yani Türkiye'de bir darbe olasılığı varsa eğer bir darbe başka bir şeyden değil darbe bahsediyorsan ilçesine bağlı Ertuğrul gitti yani böyle bir vücut gelecek Yani nasıl olacak tartışmalar yaşanıyor Ankaragücü insanlar yakın arkadaşlar okullara giyince okullarda önümüzde örnekler Güney Kore günlük 1 ay önce

bütün öğrenci test yaptılar atlar sürekli onu kontrole gidiyorlar Fransa şunu ilkokul 3 Bir de ben yine her zaman olduğu gibi eğer bir şey yapılacaksa daha çok bir modelleme ve bakmak nasıl oluyor onu Dinleyebilirsin usak En azından bunları örneklerini görebilmeniz oluyorsa hemen geliyordum daha riskli aylar sanki daha büyük sorunlar yaratabilir diye önce binaları gözden geçirmek sayıları nasıl seyredebiliriz buna bakmak gerekir devlet okullarında sayılar çok fazla özel okullar bütün bunlarla örnek model Haziran gibi belli bölgelerde pilot okullarla Milli Eğitim Bakanlığı eğitimde eşitliği bozar mı eğitiminde yarattığı ortada ama Size sorayım söyle getireyim Milli Eğitim Bakanı kim ediyoruz Az önce ilk bölümdeyim devam ederken İçişleri Bakanlığının Genelgesi son dakika olarak ekrana yansıdı gördüm orada da şöyle bir şey demiyor taksiler ticari taksiler haftada bir dezenfekte edilecek alışveriş merkezlerine bakıyoruz Alıştık artık

yapıyorlar Nerede bu işte ilgili en başta çok bu görüntüler vardı ya her yerde Ataç dezenfekte ediliyordu Konuştuğumuz da aslında Çok da açılardan olduğu söyleniyordu yani yaptınız yani size ondan korumayacak değil mi bu işlemi de aslına bakarsanız bizim başımızdan böyle birazcık yalancı Güven gibi bir şey mi yapabilecek çocukların Hayır ekleyeceğiniz farklı onu alayım Sonra Başar Bey'e döneceğim beklentileri var mı gerçekten de göreceğiz maske ile diyet sosyal mesafe gözetilerek zaten bir şey yapılacak okul sayıları artırılacak maskeler çıkarılabilir mi bir yaklaşım olur Çünkü Kapalı ortam olduğu için yapmalarını tavsiye etmek durumunda kalır okullar için hangisini Fenerbahçe Cumhuriyeti zaten Sonuçta

da düşme hattında O nedenle böyle diyor dikkat çektiği nokta gerçekten kritik noktalardan biri o da şu bir futbolcu da değilim ki pozitif çıktı futbolcular 22 oyunculuk maske kimle oynuyor fiziksel temas Grup ama yoksa ben Peki hocam açık olan komik poliklinikleri 24 saate yandan 1 Ordu alacağım bir değişiklik olacak mı arkadaşlar tamam Bir diğer soru Size yine de beni bu ilk sorunda söylediniz ama yine de sorayım şimdi Hani Aliler de bir artış Yavaş yavaş kendini gösterdi dediniz ya dolu istiyordun bu diyor olmasına sebep olmaz mı olarak 100 yılda 330 milyon şimdi çünkü şimdi dünyada normalde de mesela Enfeksiyon hastalıkları için bunu mu ama salgın anında hastanede karşılaştığımızda çok basit bir şey onun hemen ikiye bölüp bunu yapmak zorundaydı sağlık okuryazarlığı gireyim sosyal hayata dönüşü bazı yerler açıldığında bazı yerler sitemizi Buradan da anlıyoruz artık gece gündüz çalışan bütün doktorlar ve sağlık çalışanları işi görmek sağlık personelinin Böyle düşünüp ya bunların durumu nedir Uyuyor musunuz şimdi az önce 2 soru algoritmalar açıkladı mı nasıl davranacak hangi yolu izleyecek açısından böyle bir