İkisi de hani bu psikolojik etkiye olma meselesi sağlık çalışanları açısından diller normalde de olması gereken ama bir de salgın döneminde 13 çarpı 1 kaç oradan mesele sağlık çalışanlarına yakınlarına özellikle tazminat verilmesi meselesi sonlandırabilir 87 bankalarımız artık çıkmaz ya da çok hasta olarak birkaç indirebilirsin o zaman yoksa akademinin tartışmalarda bitmek bilmiyor Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Yılmaz Hoca ile Yılmaz Büyükerşen bir şekilde işte birbirimizi de Zaten oradaki tanışıklık nedeniyle belki olumlu da bir şey olabilir belki tam bir süreç yönetimi yapılması gerekiyor Yani aslında AVM'nin kapısından girip çıkıncaya kadar onar ve çalışanlarının iki vatandaşları yapması gereken şeyler var Çok büyük bir iş arkadan yapısı var Onun dışında asansörler var genellikle havalandırması kötü olma olasılığı olan Tuvaletler var Bütün bunları açıkçası Ben bunu şöyle söyleyebilirim sirkülasyon Türkiye

Makine Mühendisleri Odası devam edeceğiz kaldığımız yerden aslanlarda kaldırdık Six bir ip değiştireceğim oyunda mısın değiştirmem mi lazım televizyonu çalıştıramıyorum ya ya bir iş 30 saniye o zaman değiştirmiyor niye televizyon çalışması değiştir Opar internetin ağzına alıp dağıtıyor çökerttim interneti internet gidip geldiğinde öyle mi Allah rızası için gidemiyor musunuz hocam geldi mi televizyon gecenin karanlığını aydınlattı küre döndü Amerika'nın Kaliforniya eyaletinde itfaiye haber ver itfaiye Hoca Restaurant çalışmalar sırada buluş var bilirim çok iyi ya zor bir yarış yemek yemek için Bunlar yarışıyorlar çok iyi yarışıyor günlük bunları severler ipek böceği yedin mi bıraktın 15 yemek olur şimdi hayatında ne

yapıyor seçtikleri Kral 5 tane hükmede biliyor telefona görevden alacaklar bu kadarını beklemiyordum karşında zorla kipler vardı ama bence iyi hazırlamıştım Burası için hazırlanırken farklı olarak ne yapayım öndeki arabayı kaldırdı Evet gün boyunca inişli çıkışlı Bir performans sergiledi yapmasını söylerdim Okul performans gösterdin ama fethetmedi bana bir hediye verme insan doğaya karşı macera sona eriyor Artık gidebilirsin tamam Çünkü orada çok yoruldum vahşi doğada mücadele edecekler Hazır mıyız 34'ün alarak bugün anne hayatta İngilizce hayatları ya hayvanlardır kediler eğlence başlasın daha büyük rakiplere karşı biliyoruz ihtiyacı var Hadi artık ya da farklı O çılgın hesapta bak Beni affetti çok zor olacak ve puan olarak rakibimin çok yerindeyim Hiçbir şey bitmedi gördünüz durumunda teşekkürler bugünün galibi sensin

ederiz şu an çok mutluyum başardım 111 acil durum beni oraya sıkışmış Onur böyle hala ama Grup attım Arda gerçekten ne kadar olabilirim uçak der misin öncelikli olarak olmazsa olmaz İzmir'e gideceksiniz ama açılmıyor İşte ayın 28'i Mayıs 28'e seferleri olacak düzenlenecek ve günde kaç uçak kalkacak onu da bilmiyoruz Onun da bir organizasyon olacak elbette çok kıymetli bilim kurulu üyesi biliyorsa bütün toplum biner demektir ama ben kar yolla gerekli olmadıkça bir insan alınması gereken kuralları tam olarak hayata geçirebilir Burada en baştan itibaren yani Bizim dediğimiz gibi önlemlerle birlikte özellikleri olabilir önemli

olan yemek tarifleri içecek servisleri Kullanmadığımız herhangi bir an aslında insanlar için bitki artırıyoruz yine tuvalet alanları aynı şekilde burada önemli olan belki oturma biçimleri ile bir iyileştirme yapılabilir sevgili varsa arkadan özellikle 2'şer koltuğu yani öndeki koltuğu diğer diğer yolcular da yiyecek servisi özellikle bütün yolculuğu geçirmesini sağlayacak uçak yolculuğu yapabilirim zorunda kalırsam aslında aynı şey yani evden çıkmak zorunda kalırsam Örneğin bütün bunları adlı böyle düşünmek zorundayız orada mı biraz daha sıkıntılı olacak bir bizler için çünkü ikinci el oto fiyatlarını artırdı mı detaylar Aytaç Normalde bizim telefonlarımız susmaz da işler hiç iyi değil boş oturuyoruz her gün araba yıkıyorum ikinci el otomobil ikinci el otomobil araçlar dükkanların önünde sıralanmış Ancak o araçlara sıfır otomobil üretiminin durması Fatih galericiler 135-140 Şu anda 160 TL Bazılarına göre ise ikinci el Otomobilde 2016 model bir otomobil